Back To Gallery: Alüminyum Dograma
Osman Ağa'nın Yeri 28 Mar 2019
Osman Ağa'nın Yeri Osman Ağa'nın Yeri projesi ile kısa süre önce teslim ettiğimiz mekanın görüntüsü yer almaktadır.
Osman Ağa'nın Yeri Gallery: Alüminyum Dograma Description: Osman Ağa'nın Yeri projesi ile kısa süre önce teslim ettiğimiz mekanın görüntüsü yer almaktadır.
Views: 1250 Loves: 0 Tag Count: 0
Additional Info File Size: 292.18 KB Dimensions: 960x540 Created: 28 Mar 2019 Updated: 28 Mar 2019

Ankara da Alüminyum doğrama çeşitlerinin özellikle inşaat sektörünün temel öğelerinden birisi olması, sektörün üretim ve montaj aşamasında daha nitelikli işlem yapılması gerekliliğini artırmıştır. Ülkemizde en gelişmiş sektörlerin başında inşaat sektörünün olduğunu ve alüminyum doğrama sektörünün de bu gelişmişlik nispetinde artış gösterdiğini düşündüğümüzde, alüminyum doğrama sektörü ile inşaat sektörü arasındaki bağlantı, daha net bir şekilde anlaşılacaktır.

Alüminyum hammaddesinin ekstrüzyon gibi yöntemler ile farklı ve arzu edilen geometri şekillerinin verilmesiyle başlayan üretim süreci, elde edilen ürünlerin sektördeki iş koluna göre daha küçük atölyelerde şekillenmesiyle devam etmektedir. Gerek pencere ve kapı imalatı, gerek dış cephe giydirme gibi işlemlerde yaygın bir şekilde kullanılan alüminyum doğrama, aynı zamanda çeşitli korkuluk sistemlerinde de en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

Üretim aşamasında olduğu gibi, montaj aşamasında da önemli inceliklerin kullanılması gereken işlerden birisidir. Bu sebeple basit gibi görünse de, üretimden montaja kadar geçen sürecin tamamı oldukça önemli olup, titizlikle yerine getirilmelidir.

HİZMETLERİMİZ

TEKLİF İSTEYİN!

BİLGİLERİMİZ