Ankara da Alüminyum Bina Giriş Kapıları

6Oldukça geniş bir alanda kullanımı mümkün olan alüminyum bina giriş kapıları içinde en ideal ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle çok daha dayanıklı olmasının yanında pratik bir şekilde yapımı sağlanmaktadır. İşlevsel anlamda bir zararlı durumu olmayan alüminyum malzemenin uzun yıllar performansında bir şey kaybetmemesi de önem taşımaktadır. Aynı zamanda ekonomik açıdan da çok düşük fiyatlara sahip olması, kullanımdan söz sahibi olan başlıca unsurlar arasında gösterilmektedir.

Yapılması istenen alüminyum bina giriş kapıları ölçüleri de kısa süre içinde hesaplanarak üretim başlatılmaktadır. Pencereli ya da tek bir bölümlü seçeneklerin olmasının yanında çok daha şık görünüme sahip kapıların yapılması da söz konusudur. Bundan dolayı işlenişi de kolay olan alüminyum malzeme üzerinde süslemelerde oluşturulabilir. Bunların dışında çevreci olma özelliğinden dolayı doğa ile barışık bir görünümde sağlayan alüminyum kapıların belli aralıklarla silinmesi bakım için yeterli olmaktadır. Çeşitli kaplamalar sayesinde de çok daha farklı tasarımlara sahip bina giriş kapılarının ortaya çıkması mümkün olmaktadır.

İnşaat sektöründe kullanımı yaygın olan alüminyum bina giriş kapıları için döküm ürünleri bulunmaktadır. Renkli ekoksal kaplama veya lake kaplama da çok sık bir şekilde kullanım alanı bulmaktadır. Giriş kapıların çok uzun yıllar kullanımda kalmasını sağlamak için tercih edilmekle birlikte yeryüzünde en fazla bulunan üçüncü element olması da bir hayli etkili olmaktadır. Döküm yöntemleriyle de kapıların büyüklükleri ve parçaların durumları ayarlanabilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

TEKLİF İSTEYİN!

BİLGİLERİMİZ