Ankara Ostim Alüminyum Doğrama

Alüminyum AnkaraFarklı şekillerde kullanımı gerekli olabilen Ankara alüminyum doğrama Ostim gibi yerlerde özel olarak tasarlanabilmektedir. Belirli ölçülere uygun olarak kullanımı söz konusu olmakla birlikte çok pratik ve hızlı bir şekilde üretimi söz konusudur. Aynı zamanda dayanıklı olma özelliğinden dolayı da tercih edilme oranı bir hayli yüksektir. Bu açıdan değerlendirildiğinde optimal malzeme sıralamasında ilk sıralarda gelen alüminyum doğrama mekanik özelliklerini de sıcaklıklarda korumaktadır. Bundan dolayı çok düşük ya da çok yüksek sıcaklıklara maruz kalması halinde sahip olunan etkiden bir kayıp yaşaması söz konusu olmamaktadır.

Hassas ölçülere göre Ankara alüminyum doğrama Ostim ustaları tarafından yapılabilirken ağırlık açısından oldukça hafiftir. Bununla birlikte bakımı da son derece pratik bir şekilde yapılabilmektedir. 6 ayda bir kere alkalin deterjan ile temizlenmesi durumunda uzun yıllar kullanılmasında bir sakınca olmayan alüminyum doğramaların ekonomik açıdan da uygun fiyatta olması tercih edilmesini beraberinde getirmektedir. Farklı amaçlarla kullanımı mümkün olan alüminyum doğramaların çok yüksek katlı yapılarda dahi kullanımı görülmektedir. Rüzgâra karşı son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olmasından dolayı yüksek plaza ya da sitelerde tercih edilmektedir.

Ayrıca bakınız : https://www.ankaraaluminyumdograma.com/aluminyum-dograma-sistemleri-ankara.html (Burada ki link üzerinden yapmış olduğumuz uygulama resimlerini inceleyebilirsiniz.)

Ankara Alüminyum doğrama Ostim bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerde çok daha fazla kullanılmakla birlikte aynı zamanda çevreci bir yapıya da sahiptir. Geri dönüşüm açısından birçok avantajı sağlamaktadır. Özellikle sera gazı emisyonu gibi durumlarda milyonlarca tonluk bir tasarruf sağlamasından dolayı da kullanılması teşvik edilmektedir. Başta okul ve hastane gibi önemli kurumlarda alüminyum doğramanın tercih edilmesinde önemli olan hususlardan bir tanesi de çevreci olma özelliğidir.

İşte farklı örnek resimler :

Sincan da alüminyum doğrama

HİZMETLERİMİZ

TEKLİF İSTEYİN!

BİLGİLERİMİZ