En İyi ve Kaliteli Alüminyum Doğrama

Alüminyum Bina Girişleri Ankara Alüminyum dünyanında her yerine kullanılıyor. Günümüzden en fazla tercih edilen bir yapı malzemesidir. Alüminyum doğrama aletleri inşaat ve dekorasyon işlemlerinizde yani başınızda bulunması gereken büyük yardımcılar arasındadır. Giydirme cephe, kapı, pencere gibi uygulamalarda üstün özellikleriyle dayanıklılık ve estetik açıdan kaliteli inşaatların tercihte bulunduğu malzemelerdir. Pratik kullanım sağlayarak işi yalıtım, yüzey işlemlerde ve diğer dekorasyonlarda kolaylık sağlar.

Geri dönüşüm odaklı çözümler üreterek sıra dışı şıklık için alüminyumdan üretilmiş doğrama çeşitidir. PVC ile ahşap doğramaya karşılık alternatif olarak kullanılıyor. Bir plaza malzemesi olarak rakibi olan PVC'den daha sağlıklı bir üründür. Sunulan farklı alternatifleri ile farklı desen ve renk seçenekleriyle ahşap doğramanın kullanılmadığı zamanlarda tercih edilesi bir üründür. İmalatı yapılan alüminyum profillerin uygun aksesuar kullanılarak; çift kanatlı kapı, tek kanatlı kapı, çarpma kapı, katlanır kapı, sürme kapı, pivot pencere, çift eksende açılan pencere vb. şeklinde alüminyum doğramalar imal edilebilmektedir.

Ayrıca elektrostatik, eloksaltoz boyama yada ahşap desen kaplama ile istenilen renklerde boyanabilir. Çelikten daha dayanıklı şekilde alüminyum alaşımları bulunmaktadır. Çelikten alüminyum üç kat daha hafiftir. Oldukça iyi iletken olmasından dolayı işi yalıtım sistemlerinde de kullanılır. Oldukça estetik görünüme sahip olup,kolay şekil alma özelliği ile ekstrüzyon, döküm, haddeleme işlemlerinde kullanılır. Darbe dayanımı yüksek olmasından dolayı elastikiyeti ve düşük sıcaklıklardaki ısıyı bakır kadar iyi iletir. Mukavemeti yapı çeliğinden oldukça güçlüdür. Alüminyum ve alüminyum doğrama işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

TEKLİF İSTEYİN!

BİLGİLERİMİZ